Ленточка – фабрика браслетів, ланьярдів і сувенірів.

Максим Янкович

Засновник

Вітаю!

Мене звати Максим. Я – Папа Бренда “Ленточка”. Співпраця з нами приносить задоволення і хороший профіт. Можливо, ми вже знайомі і ваш відгук має позитивний статус, можливо, це наше перше знайомство.

Моя мета – особисто представити наш проект. Ми зробили багато роботи, щоб максимально задовольняти ваші потреби. Ми не поділяємо на маленьких і великих. Постійне прагнення до кращого допомагає нам рухатися вгору. Сьогодні ми впевнено можемо надати вам найкращу цінову пропозицію і гарантувати якість. Всі процеси по виготовленню продукції здійснюються нами 24 години на добу, ми дуже лояльні і дуже швидкі.

У нас найбільший вибір інструментів для ідентифікації – контрольні браслети Tyvek, Cinta, вінілові і тканинні браслети. Ланьярди, етикетки, бирки, наклейки основні продукти компанії.

З 2007 року наша робота – зручні і функціональні, прості і унікальні сувеніри. Це маркетинговий інструмент, за допомогою якого ваш реальний і потенційний клієнт буде відчувати підтримку улюбленого бренду щодня. Практика показує, що брендовані речі – самі довговічні рекламні носії. А часто і найефективніші.

Ми впевнені, що світ стає краще, якщо кожен робить свою роботу якісно. Тому повернемо витрачені гроші в повному обсязі, якщо наша якість вам не сподобається.

Ми зробимо все, щоб ви сказали WOW.

Приємних вражень і хорошого дня!

НАША КОМАНДА

Максим Рудницький

Юрист
Хороший бородатий чоловік

Тетяна Поліщук

Документи, Фінанси
Вмію робити контракти

Натан Герасимчук

Маркетинг
Ай молодець на широких джинсах

Ксенія Бондарчук

Топ менеджер
Агурчик